Karel Horáček  LHLEDAT L  
Fotografické WORKSHOPY (FOTOKURZY) - rozcestník
Individuální fotografický workshop (fotokurz)
Potřebujete během fotografování poradit? Zaskočilo Vás něco nepřipravené? Nevíte si rady s následným zpracováním fotografií? Skupinové fotografické workshopy Vás děsí, neboť nechcete svoje "fotoproblémy" řešit před mnoha lidmi? PAK VOLTE INDIVIDUÁLNÍ workshop. JEN VY A JEDEN LEKTOR.
Ohlasy účastníků z proběhlých workshopů (fotokurzů)
ZKUŠENOSTI, DOJMY A PRAKTICKÉ ZÁŽITKY ÚČASTNÍKŮ předchozích workshopů, stejně jako reportáže o našich workshopech na cizích webech.

Dárkový poukaz na fotografický workshop (fotokurz)
Marně hledáte originální dárek? Dochází Vám nápady na atraktivní dárky k svátkům, narozeninám, Vánocům? Máme pro Vás snadné řešení - DARUJTE ÚČAST NA NAŠEM WORKHOPU (fotokurzu)!

Fotografie z proběhlých workshopů (fotokurzů)
Několik DOKUMENTÁRNÍCH FOTOGRAFIÍ z téměř všech proběhlých workshopů (fotokurzů). Jedná se o fotografie dodané buďto jednotlivými účastníky nebo fotografie z mobilních telefonů lektorů, kteří si do terénu své fotoaparáty neberou (aby se mohli plně věnovat účastníkům).
Video našich kurzistů na vrcholové části Pradědu při orkánu
Zimní workshop v Jeseníkách, kdy NA HŘEBENECH BĚSNIL ORKÁN. Pro všechny z nás to byl unikátní zážitek. Podívejte se na dvě ani ne minutová videa, jak jsme si tento okamžik užívali naplno na vrcholu nejvyšší hory Jeseníků, Pradědu.
Archív již proběhlých workshopů (fotokurzů)
Zde naleznete seznam všech originálních upoutávek již PROBĚHLÝCH WORKSHOPŮ (fotokurzů).


Jednorázová 20% sleva
KAŽDÝ ÚČASTNÍK našeho workshopu (skupinového i individuálního) získá poukaz na jednorázovou 20% SLEVU z nákupu outdoorového zboží TILAK

Fotografem roku 2013
Portál Fotografové.info vybral několika českých fotografů, jejichž fotografická portfolia skutečně stojí za shlédnutí.


 

(c) 2007- 2024 Karel Horáček