Karel Horáček
Ohlasy účastníků z proběhlých workshopů
REPORTÁŽE O NAŠICH WORKSHOPECH NA JINÝCH WEBECH:


www.skrytesvety.cz


www.mojmirbabor.com


facebook - Krkonoše


facebook - Jeseníky

OHLASY NAŠICH ÚČASTNÍKŮ:
Jméno / přezdívka / email:
Příspěvek:
strana: 1 2      (počet příspěvků: 54)
DatumJménoPříspěvek
24.9.2013, 15:18Karel HoráčekPro Pavel Ouběch: Ahoj Pavle, díky za příjemnou odezvu. Co se týče slíbené prezentace, nezůstaneme určitě nic dlužni, už jen proto, že prezentace se bude hodit na další ws. Po návratu z Broumova mě čekal pěkný mazec, a to hned na několika frontách, kde ještě ani neustal. Za poslední 2 týdny jsem měl zapnutý pc asi 4x na pár minut, abych vyřídil maily a bič pryč a naspal jsem tak max. 60 hodin. Tak neboj, prezentace bude. I když zdůrazňuji pro případné nezasvěcené čitatele, že prezentace byla "nepovinná". Je jaksi nad plán z "dobré vůle", kdy jsme se zabývali věcmi na přání mimo připravený a inzerovaný program. ;-) Ale jak jsem řekl, bude, jen prosím trochu o trpělivosti. Díky. KH.
24.9.2013, 14:08Pavel OuběchAhoj Karle, stejně jako Honzovi - původně jsem chtěl něco napsat, až dojde slíbený mail s prezentací, ale to je ještě nejspíš na dlouho.
Workshop Broumovsko byl z mého pohledu (až na ten dlužný mail) perfektní. Velice solidní a poctivá práce. Naprostá otevřenost a férovost jednání, snaha předat maximum know-how - a nejen snaha, ale i realita.
Pro mne hodně důležitá filosofie způsobu focení i použití techniky velkoformátových fotek i fotek hvězd.
Dík.
15.9.2013, 22:27Martin KuliňákAhoj,
rád by som tiež poďakoval chlapcom Horáček a Šmíd za nápad vytvoriť fotografický WS Broumovsko.

Workshop prebiehal nad moje očakávania. Neočákaval som až takú odozvu keď som pri fotení zaznamenal nejaký problém. Boli vždy po ruke a hlavne sledovali čo sa odohrávana na našich foto-displejoch. Chcem tým povedať že sledovali a monitorovali to čo nám prezentovali a ako sme to implentovali na svoje aparáty.
Pri fotením a prezentácií ich skúsenosti mi vobec neprišlo žeby niečo pred nami skrývali. Naopak ich takzvané KNOW-HOW ktoré možte zaznamenať pod ich fotkami bolo vždy vysvetlené a pokial niekto niečomu nerozumel ako Ja - znovu vysvetľovali. Na záver by som povedal +/-

+ plus
po príjazdu suprové privítanie, zoznámenie, prezentácia, vysvetlenie plánu fotenia a dokonca mali pripravené aj koláče :-)

ako bolo zmienené malí počet účastnikov = viac sa venovali Vám

pri prezentácií mali natisknuté materiáli ktoré nám rozdávali

príjemný ľudia - nikto sa nanič nehral - odozva od lektorov bezchybná

cena WS, cena vybraného penziónu

- mínus
nabitý program čo malo za následok sníženie odpočinku

tento mínus musím komentovať že program bol fakt nabitý a na spánok dosť času nebolo ale to bude dosť individuálna reakcia. Na druhu stranu tam nejdete odpočívať.
10.9.2013, 19:46workshopchtěl bych ještě jednou poděkovat za veškerou péči na workshopu Brooumovsko. Byl jsem velmi spokojený. Program byl nabitý, pečlivě sestavený, výborně odvedený. Individuální péče byla daleko nad mojí uroveň. Zná někdo z jiných ws situaci kdy jste na lokalitě, potřebujete pomoc a váš lektor fotí a může se vám věnovat po slunce východu/západu? No nejprve jsem se divil že duo Horáček-Šmíd chodili zásadně na lehko-bez foťáků- ale když jsem si nevěděl rady, tak stačilo mrknout a měl jsem pomoc za zády. Velmi oceňuji že mnohokrát jsem měl dojem, že mám s sebou osobního konzultanta, takže jsem se mohl soustředit na práci a nikoliv na řešení překážek. Uroveň podkladů je za mě výborná, sylabusy jsou v podstatě podrobným návodem jak na věc. K.V
zde reportáž
strana: 1 2      (počet příspěvků: 54)
(c) 2007- 2019 Karel Horáček